výroba příhradových vazníků, montáže, opravy, rekonstrukce plochých i šikmých střech
Drobečková navigace

Úvodní strana > Dřevostavby > Individuální projekt

Individuální projekt

Chcete postavit rodinný dům? Splníme vaši konkrétní představu     

Naše stavební firma, SOVYM s.r.o., realizuje zákazníkům individuální projekty rodinných domů. Pokud nechcete bydlet v typovce, ale sníte o novostavbě podle vlastních představ, individuální projekt domu je pro vás ideálním řešením. Je vhodný především pro stavebníky, kteří mají jasnou představu, do níž nepasuje ani jeden typový projekt. Důvodem, proč sáhnout po individuálním projektu, může být i specifický pozemek. Náš profesionální tým pro vás vypracuje projektovou dokumentaci šitou na míru vašim představám. Kontaktovat nás můžete i v případě, pokud už vlastní návrh máte a potřebujete připravit cenovou kalkulaci.   

Individuální projekt domu obsahuje textovou a výkresovou dokumentaci, projekt osazení domu na pozemek a průkaz ENB (Energetická náročnost budovy). Na základě klientových požadavků zpracujeme finanční rozpočet stavby, s ohledem na možnosti dané parcely. Formou konzultací nebo vlastních připomínek v rámci zpracování individuální projektové dokumentace se klient stává aktivním spolutvůrcem svého vysněného rodinného domku.

Máte-li o individuální projekt domu zájem, stačí nás online nebo telefonicky kontaktovat (ZDE). Zájemci o nezávaznou informativní schůzku nás mohou navštívit osobně v sídle firmy SOVYM s.r.o. v Hlušovicích (bývalý areál JZD). Poptávka po individuálním řešení domů neustále narůstá. Neváhejte si také vy pořídit rodinný dům, který bude zcela odpovídat potřebám celé vaší rodiny!

 

Výrobní objekt

 

 

 

 

 

 

 

Volejte +420 608 969 385
nebo
Napište nám

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Zimní akci právě nyní!!! - viz. akce 2020/2021

 

Prodej palivového dřeva a řeziva II. jakosti

Vazníkové konstrukce

Vynikající konstrukční prvek. Lehké, kvalitní, stabilní a variabilní konstrukce. 

Cenovou nabídku na Vaši střechu  Vám zpracujeme na míru, dokumentace zasílejte na: 

info@sovym.cz

 Možnost uskladnění střechy u nás na firmě do doby montáže zdarma!

Kontakt


k[1].jpg

e mail:  info@sovym.cz

Sídlo a provozovna  SOVYM s.r.o.

 

 2012-08-31-012[1].jpg