výroba příhradových vazníků, montáže, opravy, rekonstrukce plochých i šikmých střech
Drobečková navigace

Úvodní strana > Dřevostavby > Katalog dřevostaveb

Katalog dřevostaveb

Společnost EUROSOVYM Group s.r.o. je prvotřídní dodavatel dřevostveb. Inspirujte se v našem katogu dřevostaveb. Věříme, že vás naše nabídka zaujme a najdte svůj vysněný domek.


 • do 1,5 milionu

  Dřevo je hojně využívaným materiálem ve stavebnictví i dalších oborech. Není divu, neboť zdravé dřevo má ideální poměr mezi pevností, hmotností a pružností. Také díky těmto jedinečným vlastnostem tradičního dřevěného materiálu je moderní dřevostavba vysněným bydlením i v našich končinách. Navíc jsou stavby ze dřeva šetrné k životnímu prostředí i rodinnému rozpočtu. Naše firma vám nabízí levné dřevostavby, které disponují výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a dalšími výhodami. 

  Pokud hledáte vhodný typ bydlení pro dvě osoby, najdete v našem katalogu dřevostavby do 1,5 milionu. Jedná se o rodinné domky menší velikostní kategorie, vhodné pro dvoučlenné rodiny. Úsporné dřevostavby menších rozměrů vám poskytnou plně komfortní bydlení.         

 • nad 1,5 milionu

  Pořízení nového domu je důležitým životním rozhodnutím a jednou z největších finančních investic. Chcete investovat do energeticky úsporného domu, který vám zaručí komfortní bydlení, šetrné k životnímu prostředí? Pak jsou pro vás správnou volbou levné dřevostavby, které umožňují pohodlné bydlení i osobám se sníženou pohyblivostí. Různě dispozičně řešená dřevostavba může svým uživatelům poskytnout moderní a zdravé bydlení, a ocenit je třeba i výborné tepelně izolační vlastnosti staveb z kvalitního dřeva.          

  Pro 3 až 4členné, případně 5pětičlenné rodiny jsou vhodné dřevostavby nad 1,5 milionu. Všem svým obyvatelům nabídnou dostatek místa k bydlení i potřebné skladové prostory. Součástí rodinného domu (bungalovu) může být i velká terasa, bezbariérový vchod nebo samostatná technická místnost. Stačí si jen vybrat z našeho katalogu dřevostavbu, která splní vaše představy.     

 • vily

  Stavby ze dřeva přinášejí celou řadu výhod, včetně úspory za vytápění. Moderní dřevostavba je šetrná k životnímu prostředí, které nezatěžuje ani během výstavby, ani při užívání. Další předností je nízká spotřeba energie – domy na bázi dřeva mohou být pohodlně vytápěny teplovzdušným vytápěním od kamen či krbu. Líbilo by se vám bydlení v dřevostavbě? Využijte naší nabídky. Dodáváme levné dřevostavby, které se vyznačují vysokou kvalitou materiálů a provedení. Výhodou je také flexibilita dispozičního řešení staveb.   

  Pro klienty, kterým bude vyhovovat komfortní dispozice, máme připraveny vily (dřevostavba i zděný dům) disponující prostornými pokoji a malou plochou chodeb. Sympaticky působí velké prosklené plochy chráněné krytou terasou. Objednat si můžete i přistavěnou garáž.     


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Zimní akci právě nyní!!! - viz. akce 2020/2021

 

Prodej palivového dřeva a řeziva II. jakosti

Vazníkové konstrukce

Vynikající konstrukční prvek. Lehké, kvalitní, stabilní a variabilní konstrukce. 

Cenovou nabídku na Vaši střechu  Vám zpracujeme na míru, dokumentace zasílejte na: 

info@sovym.cz

 Možnost uskladnění střechy u nás na firmě do doby montáže zdarma!

Kontakt


k[1].jpg

e mail:  info@sovym.cz

Sídlo a provozovna  SOVYM s.r.o.

 

 2012-08-31-012[1].jpg