výroba příhradových vazníků, montáže, opravy, rekonstrukce plochých i šikmých střech
Drobečková navigace

Úvodní strana > Dřevostavby > Katalog dřevostaveb > nad 1,5 milionu

nad 1,5 milionu

Pořízení nového domu je důležitým životním rozhodnutím a jednou z největších finančních investic. Chcete investovat do energeticky úsporného domu, který vám zaručí komfortní bydlení, šetrné k životnímu prostředí? Pak jsou pro vás správnou volbou levné dřevostavby, které umožňují pohodlné bydlení i osobám se sníženou pohyblivostí. Různě dispozičně řešená dřevostavba může svým uživatelům poskytnout moderní a zdravé bydlení, a ocenit je třeba i výborné tepelně izolační vlastnosti staveb z kvalitního dřeva.          

Pro 3 až 4členné, případně 5pětičlenné rodiny jsou vhodné dřevostavby nad 1,5 milionu. Všem svým obyvatelům nabídnou dostatek místa k bydlení i potřebné skladové prostory. Součástí rodinného domu (bungalovu) může být i velká terasa, bezbariérový vchod nebo samostatná technická místnost. Stačí si jen vybrat z našeho katalogu dřevostavbu, která splní vaše představy.     


Zobrazeno 14 položek
 • BUNGALOV 070

  BUNGALOV 70 je vhodný do nízké zástavby. Nejmenší, nejlacinější, nejrychlejší výstavba. Svými vnitřními prostorami uspokojí nároky na bydlení tří až čtyřčlenné rodiny. Svým bezbarierovým řešením umožňuje bydlení osobám se sníženou pohybovou schopností.


 • Bungalov 1173

  4-pokojový rodinný dům střední velikostní kategorie. Malá kompaktní zastavěná plocha, lze umístit na menší stavební parcely. Obývací pokoj s prosvětlenou jídelnou a opticky oddělenou kuchyní, řešená jako výhodně ze tří stran osvětlený velkoprostor se zvýšeným stropem až po krov.


 • BUNGALOV 65

  BUNGALOV 65 svými prostorami plně uspokojí nároky na bydlení 3-4 členné rodiny. Bezbariérovým řešením je vhodný na bydlení osob se sníženou pohybovou schopností. Neobytné podkroví, které je možné využít jako další skladový prostor.


 • Bungalov 765

  Přízemní dům určený pro 5-člennou rodinu.Bezbariérové řešení. Rozdělená denní a noční část. Prosvětlený efektní velkoprostor se zvýšeným stropem a krbem v obývacím pokoji s jídelnou a kuchyní. Umístění krbu umožňuje vytápění domu. V části půdy je pochůzný rošt vhodný na skladování.


 • Bungalov 869

  Přízemní dům určený pro 4-člennou rodinu. Bezbariérové řešení,rozdělená denní a noční část.Prosvětlený efektní velkoprostor se zvýšeným stropem a krbem v obývacím pokoji s jídelnou a kuchyní Umístění krbu umožňuje vytápění domu.


 • Bungalov 962

  Přízemní dům určený pro 3- až 4-člennou rodinu. Bezbariérové řešení. Umístění krbu uprostřed dispozice umožňuje přímé vytápění přilehlých místností.Prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní, jídelnou a velkou terasou.Prostorná a komfortně vybavená koupelna, samostatné wc pro hosty u vstupu


 • Bungalov 963

  Přízemní dům určený pro 4- až 6-člennou rodinu.Bezbariérové řešení.Umístění krbu uprostřed dispozice umožňuje vytápění i přilehlých místností.Prostorný obývací pokoj propojený s komfortní kuchyní, jídelnou a velkou terasou.V obývacím pokoji 2 střešní okna efektně osvětlují místnost.


 • Bungalov 976

  Přízemní dům určený pro 3- až 4-člennou rodinu.Bezbariérové řešení.Umístění krbu uprostřed dispozice umožňuje přímé vytápění přilehlých místností.Obývací pokoj má oddělenou jídelní část.Kuchyně funkčně spojená s jídelnou.Velká terasa je přístupná z obývacího pokoje i ze zadního pokoje.


 • Rodinný dům - Bungalov 1375

  Moderní dům vhodný i na užší parcely, jednoduchá dispozice s minimálním podílem chodeb,dokonale oddělená noční část s velkou koupelnou, komfortní kuchyni částečně včleněnou do hlavního obytného prostoru,je možné stavebně úplně oddělit, samostatná technická místnost


 • Rodinný dům Bungalov 70

  Dům menší velikostní kategorie,  vhodný do nízké okolní zástavby. Svým vnitřním prostorem uspokojí nároky 3-4 členné rodiny. Bezbariérové  řešení. Neobytné podkroví, které lze využít jako dalšího skladovacího prostory domu.


 • Rodinný dům ESO

  Eso je dům menší velikostní kategorie,  vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Přízemí má otevřenou dispozici s interiérově řešeným schodištěm. Noční část domu je osazena do podkroví.


 • Rodinný dům HIT 1 PLUS

  Hit Plus je dům menší velikostní kategorie vhodný do dvoupodlažní okolní zástavby, vhodný pro rovinatý, popř. mírně svahovitý pozemek. Noční klidová část domu je osazena do podkroví. Z boční strany je navržena garáž.       


 • Rodinný dům PASIV 12

  Přízemní dům GS PASIV 12 je navržen v pasivním Multi-Komfortním standardu a splňuje požadavky na pasivní dům s měrnou spotřebou tepla do 15 kWh/m2rok. Dispozičně uspokojí nároky 3-4 členné rodiny.


 • Rodinný dům Sirius

  Rodinný dům Sirius je menší velikostní kategorie. Vhodný do nižší okolní zástavby. Noční klidová část domu je osazena samostatně od denní části. Na boční straně domu je možno realizovat garáž.


Zobrazeno 14 položek

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Zimní akci právě nyní!!! - viz. akce 2020/2021

 

Prodej palivového dřeva a řeziva II. jakosti

Vazníkové konstrukce

Vynikající konstrukční prvek. Lehké, kvalitní, stabilní a variabilní konstrukce. 

Cenovou nabídku na Vaši střechu  Vám zpracujeme na míru, dokumentace zasílejte na: 

info@sovym.cz

 Možnost uskladnění střechy u nás na firmě do doby montáže zdarma!

Kontakt


k[1].jpg

e mail:  info@sovym.cz

Sídlo a provozovna  SOVYM s.r.o.

 

 2012-08-31-012[1].jpg