výroba příhradových vazníků, montáže, opravy, rekonstrukce plochých i šikmých střech
Drobečková navigace

Úvodní strana > Dřevostavby > Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetické domy

Nízkoenergetické domy či energeticky pasivní domy jsou hitem posledních let v oblasti bydlení a ekologie. Jak již naznačuje název, tyto domy jsou velice energeticky nenáročné na běžný provoz a jako takové představují šetrné řešení současné energetické krize. Díky bydlení v nízkoenergetickém domě ušetříte spoustu financí za vytápění či ohřev vody. Tyto stavby mají také mnoho dalších výhod, které nejsou tak zřejmé.

Na stavbu jsou využity moderní technologie využívající přírodních pochodů jako jsou vítr, sluneční záření, gravitace. Vyberte si některý nízkoenergetický dům z naší nabídky, kontaktujte nás a buďte ekologičtí!

Charakteristika nízkoenergetických domů

Co jsou to vlastně nízkoenergetické domy? Na jakém principu fungují?

To jsou otázky, které je třeba zodpovědět. Původ nízkoenergetických domů leží v ne tak dávném vzedmutí ekologických hnutí a nástupu energetické krize. Hledání způsobů, jak získat a využívat další zdroje energie, jako jsou sluneční záření, gravitace či větrná síla, nakonec přineslo ovoce v podobě nových technologií.

Právě tyto technologie a možnosti využití přírodních pochodů jsou využity při stavbách nízkoenergetických domů. Dbá se hlavně na tepelnou izolaci a tedy ušetření za výhřev a ohřev, na koloběh vody pomocí gravitace a vzlínání a na využívání všech dostupných nevyčerpatelných zdrojů energie.

Proč nízkoenergetický dům?

Současná pro-ekologicky orientovaná nálada společnosti potvrzuje, že nízkoenergetické domy mají zvláště v našich podmínkách řadu výhod. Ať již se jedná o ušetření značných částek peněz, šetrnost k životnímu prostředí či pouhé pohodlnosti v údržbě, nízkoekologické domy jsou zde pro Vás!

  • návratnost ceny
  • ušetření energetických zdrojů
  • ekologičnost
  • pevnost a znovuvyužitelnost stavby
  • rychlost stavby
  • velice nízké provozní náklady
  • nenáročnost na provoz

 

Volejte +420 608 969 385
nebo
Napište nám

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Zimní akci právě nyní!!! - viz. akce 2020/2021

 

Prodej palivového dřeva a řeziva II. jakosti

Vazníkové konstrukce

Vynikající konstrukční prvek. Lehké, kvalitní, stabilní a variabilní konstrukce. 

Cenovou nabídku na Vaši střechu  Vám zpracujeme na míru, dokumentace zasílejte na: 

info@sovym.cz

 Možnost uskladnění střechy u nás na firmě do doby montáže zdarma!

Kontakt


k[1].jpg

e mail:  info@sovym.cz

Sídlo a provozovna  SOVYM s.r.o.

 

 2012-08-31-012[1].jpg